ua / en

ua / en

IDC Security Roadshow 2017

Корпоративна інформаційна безпека в умовах кібер-війни

17 лютого, НСК Олімпійський, Київ

Стати частиною 12-ї щорічної конференції
IDC Security Roadshow в Києві

На тлі зміни технологічної платформи, глибокого проникнення ІТ у всі бізнес-процеси, масового розповсюдження хмарних обчислень, корпоративної мобільності та інтернету речей, питання інформаційної безпеки виходять на перший план змушуючи компанії докорінно змінювати звичні підходи до ІБ. З третьорядного завдання ІТ департаменту Інформаційна Безпека перетворюється на стратегічну функцію, вимагаючи від CISO глибокого розуміння "більшої картини", проактивної участі у впровадженні інновацій, перегляді бізнес-процесів з врахуванням ризиків для ключових активів, формуванні корпоративної культури та вичерпному розслідуванні інцидентів.

Для українських компаній ситуацію загостюють геополітичні ризики та хронічне недофінансування навіть базових потреб. На цьогорічній конференції IDC Security Roadshow 2017 в Києві 17 лютого ми поговоримо про те, як управляти ризиками у прив'язці до бізнес пріоритетів, які організаційні заходи можуть значною мірою знизити ступінь загроз, за рахунок чого можна суттєво скоротити термін виявлення та реакції на загрози, як забезпечити ефективний моніторинг загроз та захист від витоку даних, як діяти в разі інцидентів, провести розслідування та забезпечити своєчасне відновлення даних на дієздатність систем.

Ключові теми IDC Security Roadshow 2017

Стратегічне бачення завдань інформаційної безпеки

Захист пристроїв

Аналітика загроз і захист від шкідливих програм в епоху Третьої Платформи. Вихід за межі захисту, що базується на сигнатурах, для впровадження в інфраструктуру, що постійно розвивається, рішень безпеки наступного покоління

Ідентифікація як периметр

Ідентифікація вже стала новим периметром - чи усвідомлюють це у вашій компанії? Розвиток біометрії і поширення концепції BYOD; багатофакторна аутентифікація - обов'язкова умова для корпоративної мобільності.

Безпека, сфокусована на самих даних

Захист даних це комплексні процедури, пов'язані з управлінням і безпекою, які включають контроль над доступом і правами користувача, шифрування, політики і правила, а також корпоративна культура.

Ми поговоримо не тільки і не стільки про рішення та необхідність інвестицій в технології захисту інформації, скільки про клієнтів, партнерів та співробітників, бізнес-процеси та стратегічне бачення проблем ІБ в контексті перспектив розвитку підприємства, галузі, країни.

Детально будуть розглядатись питання

  • Перестороги та реальні загрози пов’язані з порушенням конфіденційності, цілісності та доступності корпоративних даних
  • Управління ризиками в часи турбулентності. Безпека критичних систем. Стратегія і тактика захисту в умовах кібер-війни
  • Політики безпеки та корпоративна культура. Комунікація пріоритетів інформаційної безпеки для керівників та персоналу
  • Перехід від фрагментарного та ситуативного реагування на інциденти до цілісного стратегічного плану дій. Аналіз вразливостей в реальному часі, прогнозування та пріорітизація ризиків. Автоматизація процесів та процедур в інформаційній безпеці.
  • Нові завдання IБ в контексті масового розповсюдження хмарних обчислень, корпоративної мобільності та інтернету речей
ПРОГРАМА

Презентації

Будь ласка, введіть пароль

Будь ласка, введіть пароль що Ви отримали від IDC. Якщо у Вас відсутній пароль, будь ласка, зв'яжіться Жанною Котляр за тел. +38 044 467 6722, або email, zkotliar@idc.com.

Password:

Спікери

Олексій Янковський

Олексій Янковський

President ISACA Kyiv Chapter

Партнери

Золоті партнери

Lattelecom

Lattelecom (Латвія) – найбільший оператор телекомунікаційних послуг та інтегратор в Прибалтиці. Заснований у 1994 році, Lattelecom пропонує такі ІТ послуги, як електронний зв'язок, телекомунікації, проектує і будує мережі та Центри Обробки Даних.

Рішення щодо передачі даних, розробка, впровадження та розміщення ІТ інфраструктури ЦОД, послуги call-центру, розробка та підтримка софта з подальшим аутсорсингом, багаторічний досвід впровадження, підтримки та консультації SAP-системи, дає Lattelecom право називатися інноваційним партнером для своїх клієнтів.
У складі Lattelecom функціонують вже чотири повноцінних комерційних ЦОД, в числі яких є перший і єдиний у Східній Європі сертифікований за стандартами TIER III FACILITY і TIER III DESIGN (Uptime Institute, USA). Так само, даний ЦОД є першим в Прибалтиці, який отримав статус провайдера послуг PCI DSS – цей сертифікат підтверджує відповідність міжнародним стандартам, застосовним до будь-якої компанії, яка обробляє, зберігає або передає дані власників платіжних карток і електронних фінансових транзакцій.
Послугами ЦОД Lattelecom користуються понад 140 великих підприємств із США, країн СНД і ЄС.

www.lattelecomcloud.com

Check Point Software Technologies Ltd.

Check Point Software Technologies Ltd. – освітовий лідер у галузі забезпечення інтернет-безпеки, єдиний постачальник засобів забезпечення повної безпеки Total Security для мереж, даних і кінцевих вузлів, об'єднаних єдиним середовищем управління. Компанія Check Point пропонує клієнтам найвищий рівень захисту від усіх типів загроз, її рішення дозволяють спростити управління безпекою, а також знизити сукупну вартість володіння. Check Point розробила перше в галузі рішення FireWall-1 і реалізовану в ньому запатентовану технологію пошуку погроз. Сьогодні Check Point продовжує інновації, розвиваючи Software Blade, динамічна архітектура якого дозволяє створювати безпечні, гнучкі і прості рішення, здатні повністю адаптуватися до вимог безпеки будь-якої організації або мережевого середовища. Клієнтами Check Point стали десятки тисяч підприємств і організація всіх масштабів, у тому числі всі компанії, що входять у список Fortune-100.

Додаткова інформація – на сайті: www.checkpoint.com

Срібні партнери

ESET

Компанія ESET — експерт у сфері захисту від кіберзлочинності та комп'ютерних загроз, міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення. Продуктова лінійка ESET включає рішення для захисту робочих станцій та мобільних пристроїв, файлових і поштових серверів, Інтернет-шлюзів, продукти для двофакторної аутентифікації, шифрування, запобігання витокам даних, аналізу мережевого трафіку, захисту віртуального середовища, а також додаткові інструменти та сервіси захисту.
Заснована у 1992 році, компанія ESET сьогодні має розширену партнерську мережу та представництва в більш ніж 180 країнах світу. Головний офіс компанії знаходиться в Братиславі, Словаччина.
Майже 15 років продукти ESET офіційно представлені на території України. Починаючи з 2005 року, користувачі мають можливість безкоштовно звернутися за допомогою до служби технічної підтримки ESET в Україні, а також пройти курси навчання продуктам компанії ESET. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні компанії та організації.

Більш детальна інформація про компанію та продукти ESET доступна на українському офіційному сайті www.eset.ua.

 

Fortinet

Компанія Fortinet забезпечує безпеку найбільших корпорацій, постачальників послуг і державних організацій по всьому світу. Fortinet пропонує систему безпеки, призначену для всебічного інтелектуального захисту від сучасних загроз. Рішення Fortinet легко підлаштовуються під зростаючі вимоги до продуктивності, що відповідає останнім тенденціям розвитку мереж, необмежених ніякими рамками. Адаптивна система мережевої безпеки Fortinet забезпечує безпеку без компромісів і захищає мережеві середовища, середовища додатків, хмарні мережі та мобільні пристрої. Fortinet займає 1-е місце за кількістю проданих засобів безпеки і забезпечує захист понад 300 000 клієнтів по всьому світу.

Більш детальна інформація на сайті: http://www.fortinet.com

Symantec

Компанія Symantec є світовим лідером у галузі інформаційної безпеки. Основними напрямками діяльності Symantec є передові технології по захисту кінцевих точок, захисту поштового трафіку, шифрування даних, захисту конференційної інформації та багатьох інших напрямків інформаційної безпеки.
В 2016 році компанія Symantec об’єдналася з компанією Bluecoat, світовим лідером у напрямку Web Security та Cloud Security. В Україні рішеннями Symantec користуються більше ніж 1000 компаній різного масштабу та із різних галузей: фінансові організації, державні установи, промислові та енергетичні компанії, телеком компанії, малий та середній бізнес.

Додаткові відомості про компанію: www.symantec.com

Trend Micro

Компанія Trend Micro, світовий лідер в області рішень з кібербезпеки, бачить свою місію в тому, щоб зробити безпечним обмін цифровою інформацією в усьому світі. Наші інноваційні рішення для домашніх користувачів, бізнесу і держструктур забезпечують багаторівневий захист центрів обробки даних, хмарних інфраструктур, мереж і кінцевих точок.

Наші рішення, оптимізовані для лідируючих інфраструктур, включаючи Amazon Web Services, Microsoft® та VMware® та ін., Дозволяють організаціям автоматизувати процес захисту інформації від сучасних загроз. Всі наші продукти працюють в тісному взаємозв'язку між собою для обміну даними про загрози і забезпечують комплексний захист з централізованим управлінням, надаючи більш якісний захист і швидке реагування.

Більше 5000 співробітників з 50-ти різних країн і найпередовіша система виявлення загроз в галузі допомагає Trend Micro захищати замовників по мірі їх переходу до хмарних інфраструктур.

Для отримання більш детальної інформації відвідайте наш сайт:  www.trendmicro.com.ru

Qualys

Компанія Qualys Inc. (NASDAQ: QLYS) є піонером і провідним постачальником хмарних рішень в сфері безпеки і відповідності вимогам. Qualys використовують 9200+ організацій в більш ніж 100 країнах, включаючи більшість компаній зі списків Forbes 50 і Forbes 100. Ефективні рішення Qualys Inc. корпоративного класу для забезпечення безпеки і відповідності вимогам можуть бути впроваджені протягом декількох годин у будь-якому кінці світу.

Система Qualys дозволить корпоративному замовнику автоматизувати процес управління вразливостями і відповідності політикам безпеки в рамках всієї організації, виявити мережі і визначати взаємозв'язок між ними, визначати пріоритетність активів, оцінити масштаб загроз та стежити за установкою виправлень у відповідності з ризиками для бізнесу. Функції забезпечення відповідності вимогам дозволять контролювати, забезпечувати і документувати дотримання внутрішніх політик безпеки і правових норм.

Заснована в 1999 році, компанія Qualys Inc. уклала угоди про стратегічне партнерство з провайдерами послуг: Accuvant, BT, Dell SecureWorks, Fujitsu, NTT, Symantec, Verizon, і Wipro. Таке партнерство в поєднанні зі здатністю платформи QualysGuard легко інтегруватися з іншими важливими додатками з безпеки значно вплинуло на повсемісну адаптацію рішень Qualys. Також Компанія є засновником Cloud Security Alliance (CSA).

За додатковою інформацією ви можете звернутися на www.qualys.com.

Case Study партнер

EPOS

Компанія ЕПОС – провідний постачальник рішень та послуг у сфері інформаційної безпеки.

Основні напрямки діяльності:

• Виробництво ПК, серверів, робочих станцій

• Ремонт та сервісне обслуговування комп’ютерної техніки

• Відновлення інформації

• Комп’ютерна криміналістика

• Розробка та впровадження рішень для технічного захисту інформації

Детальніше на сайті: www.epos.ua

Партнер по виставці

DEAC Latvia

DEAC - оператор дата-центрів, заснований у 1999 році і є одним з найбільших в Північній Європі. Наша діяльність орієнтована на надання повного спектру послуг дата-центрів та ІТ-аутсорсингу. DEAC володіє двома дата-центрами в Ризі і має кілька точок присутності в Києві, Лондоні, Франкфурті, Амстердамі і Москві. DEAC забезпечує ІТ-рішення для малого та середнього бізнесу, а також індивідуальні комплексні ІТ-проекти під ключ для великих гравців ринку.

www.deac.eu/en/

Professional Partner(s)

Law Offices of OMP

Юридична фірма ОМП, заснована у 2007 році, добре відома на ринку юридичних послуг країн СНД та Європи, як компанія, що найбільш динамічно розвивається в умовах зростаючої конкуренції та надає повний спектр юридичних послуг. Фірму представляють понад 36 юристів, що мають глибокі професійні знання та значний досвід роботи на українському ринку. ОМП спеціалізується на комплексному обслуговуванні інвестиційних проектів, а також на юридичному супроводі бізнесу. 

Більш детальна інформація на сайті: www.omp.ua

Інформаційні партнери

Computer Review

"Компьютерний Огляд" заснований у 1995 році. У фокусі видання новини, технології, ринок. Базова аудиторія - професіонали, які заробляють на впровадженні та продажах ІТ (продуктів, рішень, сервісів).

 

Редакція видання оперативно реагує на найважливіші події, що відбуваються на українському і світовому ІТ-ринку, і щодня готує найбільш актуальні новини. Також регулярно публікуються технологічні та аналітичні статті, інтерв'ю, репортажі, бліц-опитування та блоги. На сторінках видання можна знайти анонси профільних заходів, а також інформацію про акції, які проводять українські ІТ-компанії.

http://www.ko.com.ua

Liga.NET

Портал ЛІГА.net один з лідерів за охопленням аудиторії українського Інтернету, а також займає лідируючі позиції в сегменті новинних і ділових медіа.

Будучи одним з найбільш авторитетних джерел актуальної ділової інформації в Україні, портал ЛІГА.net надає повне інформаційне забезпечення бізнесу подієвої, аналітичної, довідкової, моніторингової інформації широкого спектра. Щомісячна аудиторія порталу ЛІГА.net перевищує 3,3 млн. Унікальних користувачів, а число переглядів сторінок - більше 17 млн. ЛІГА.net - один з найбільш відвідуваних інформаційних ресурсів за даними gemiusAudience і безумовний лідер категорії "Бізнес і Фінанси" за даними рейтингу Bigmir ) net.

Основним принципом роботи порталу ЛІГА.net, є подача виключно достовірної і перевіреної інформації. ЛІГА.net - незмінний лідер по дотриманню журналістських стандартів серед великих українських інтернет - ЗМІ за версією профільних аудиторів Інституту масової інформації.

Зв'яжіться з нами

Zhanna Kotliar

ЖАННА КОТЛЯР

Conference Project Manager

zkotliar@idc.com

+380 444 676 722

Nadia Doroshenko

НАДІЯ ДОРОШЕНКО

Sales and Marketing Manager

ndoroshenko@idc.com

+380 444 676 723