cz / en

cz / en

IDC Security Roadshow 2017

Information Security in the Multi-Platform Era

9. března, Andel's by Vienna House, Prague

Staňte se součástí 15. konference
IDC Security Roadshow v Praze

Výzvou pro moderní informační bezpečnost je dualita jejích úkolů: zlepšit zabezpečení a zároveň zvýšit efektivitu využití zdrojů. Měly by být historické systémy chráněné za cenu nákladů na zavedení moderních bezpečnostních technologií? Jaké jsou hranice odpovědnosti za bezpečnost mezi podnikem a jeho poskytovatelem služeb? Jaký dopad má legislativa a regulatorní předpisy na podnikovou bezpečnost? Takovéto otázky na úrovni řízení se projevují i v technické oblasti, mimo jiné ochraně neustále rostoucího počtu mobilních zařízení, ochraně proti úniku dat v cloudové éře a zabezpečení velkých dat. Konference IDC Security Roadshow 2017 se bude zabývat těmito a řadou dalších bezpečnostních otázek dneška i zítřka.

Hlavní témata konference IDC Security Roadshow 2017

Mnohostranný přístup k informační bezpečnosti

Obrana koncových bodů

Informace o hrozbách a obrana proti škodlivému softwaru v éře 3. platformy. Přechod od zabezpečení založeného na signaturách k bezpečnostním řešením příští generace jako součásti vyvíjející se architektury.

Identita jako perimetr

Identita se již stala novým perimetrem – věnuje tomu vaše organizace pozornost? Nástup biometrického ověřování a konec BYOD. Vícefaktorové ověřování jako naprosté minimum a předpoklad pracovní mobility.

Bezpečnost zaměřená na data

Ochrana dat je otázka managementu a zabezpečení, která zahrnuje řízení přístupu a správu privilegovaných uživatelů, šifrování a maskování, pravidla a jejich vynucování a celkovou podnikovou kulturu bezpečnosti.

Zaměříte-li se na shora uvedené oblasti, můžete podstatně zvýšit bezpečnost své organizace a podpořit přechod procesů na architektury 3. platformy. Mobilita a cloud nemusí problémy znásobovat. Analýza dat může odhalit příležitosti. Zaměstnanci nemusí být noční můrou, ale mohou být produktivní a nepředstavovat bezpečnostní slabinu.

Mnohostranný přístup k informační bezpečnosti

  • ktuality z legislativní oblasti: stručně o novinkách, co by měli účastníci vědět;
  • Péče o historické systémy: nastavení rozpočtů, plánování, přechod na nová řešení apod.
  • Zabezpečení 3. platformy: na scénu přichází nová řešení;
  • Problém lidského faktoru: zaměstnanci jako riziko i základní výrobní prostředek; statistika vnitřního ohrožení; jak vybudovat kulturu bezpečného chování; superuživatelé a bezpečnost; nedostatek kvalifikovaných pracovníků…
  • Přehled bezpečnostních služeb – rychle rostoucí segment, o jaké služby je zájem, co lze/je vhodné outsourcovat, jak vám může poskytovatel služeb zachránit krk, atd.;
  • Jak hovořit o bezpečnosti s vedením firmy a s výrobními/obchodními manažery;
  • Důležitost reakce na bezpečnostní incidenty (plánování, provedení, komunikace);
  • Bezpečnostní požadavky jako součást smlouvy s poskytovatelem služeb;
  • Automatizace zabezpečení a analýza bezpečnostních dat;
podrobný program

Prezentace

Zde prosím zadejte heslo, které jste od nás obdrželi emailem.

Pokud heslo nemáte, kontaktujte, prosím, Lucii Paďourkovou na +420 736 608 563 nebo emailem, lpadourkova@idc.com

Heslo:

Řečníci

Partneři

Zlatý partner

Check Point Software Technologies

Check Point Software Technologies Ltd is the worldwide leader in securing the Internet. It is the market leader in the worldwide enterprise firewall, personal firewall and VPN markets. Through its NGX platform, the company delivers a unified security architecture for a broad range of perimeter, internal and Web security solutions that protect business communications and resources for corporate networks and applications, remote employees, branch offices and partner extranets. The company's ZoneAlarm product line is one of the most trusted brands in Internet security, creating award-winning endpoint security solutions that protect millions of PCs from hackers, spyware and data theft. Extending the power of the Check Point solution is its Open Platform for Security (OPSEC), the industry's framework and alliance for integration and interoperability with "best-of-breed" solutions from over 350 leading companies. Check Point solutions are sold, integrated and serviced by a network of more than 2,200 Check Point partners in 88 countries and its customers include 100% of Fortune 100 companies and tens of thousands of businesses and organizations of all sizes.

For more information, please visit: www.checkpoint.com

Fujitsu Technology Solutions

Společnost Fujitsu je třetí největší firmou na světě poskytující ICT business řešení. Její tým tvoří 156 000 zaměstnanců, kteří nabízejí přímou podporu zákazníkům ve více než stovce zemí. Fujitsu poskytuje špičkové systémy a služby, nabízí vysoce spolehlivé produkty z oblasti počítačových a komunikačních řešení a vyrábí nejmodernější mikroelektronické součástky. Produkty Fujitsu vždy přinášejí nejnovější technologie a přidanou hodnotu pro zákazníky, mezi něž patří téměř polovina z pěti set největších světových firem na žebříčku Fortune Global 500. Fujitsu klade silný důraz na inovace. Ve fiskálním roce 2015 investovala do výzkumu a vývoje téměř dvě miliardy dolarů. Na základě těchto investic vlastní již více než 96 000 patentů. Fujitsu patří ke světovým lídrům v oblasti Green IT a pravidelně se umísťuje na čelních pozicích v hodnocení udržitelného rozvoje podle indexu Dow Jones (Sustainability Index).

Na český trh vstoupila společnost Fujitsu v roce 1999, kdy vytvořila společný podnik se společností Siemens AG pod názvem Fujitsu-Siemens. V dubnu roku 2009 po odkoupení padesátiprocentního podílu od Siemensu vznikla společnost Fujitsu Technology Solutions Česká republika. V současné době je tato společnost zodpovědná za rozvíjení obchodních aktivit nejen v ČR, ale i na Slovensku a Maďarsku.

Fujitsu Technology Solutions využívá koncepci dynamických infrastruktur a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb – od klientů až po řešení datových center, spravovanou infrastrukturu a infrastrukturu poskytovanou jako službu (IaaS). Zákazníkům poskytuje služby od poradenství a návrh systému, dodávky systému a jeho implementaci až po následný provoz, údržbu a servis. FTS má bezkonkurenční znalosti a zkušenosti s nasazením výpočetních systémů v podnikové a státní sféře, včetně dodávek prvotřídních serverů na bázi platforem Intel a UNIX, mainframů či zařízení pro ukládání dat. Patří též mezi přední dodavatele profesionálních PC, notebooků a pracovních stanic pro firmy i domácnosti.

 

Palo Alto Networks

Společnost Palo Alto Networks se zabývá bezpečností počítačových sítí. Její inovativní platforma umožňuje podnikům, poskytovatelům služeb a veřejným organizacím zabezpečit své sítě a umožnit bezpečný provoz stále složitějších a početnějších aplikací. Jádrem platformy Palo Alto Networks je firewall nové generace, jehož integrovaná proprietární hardwarová a softwarová architektura zajišťuje viditelnost a řízení přístupu u aplikací, uživatelů a obsahu. Produkty a služby Palo Alto Networks reagují na široké spektrum požadavků na bezpečnost, od datových center po zabezpečení přístupu do sítě, jakož i „fragmentovaný“ podnik zahrnující síť poboček a rostoucí počet mobilních zařízení. Produkty Palo Alto Networks používá přes 10 000 zákazníků ve více než 100 zemích. Další informace naleznete na www.paloaltonetworks.com.

 

Fortinet

Fortinet (NASDAQ: FTNT) zabezpečuje největší podniky, poskytovatele služeb a vládní organizace na světě. Fortinet umožňuje našim zákazníkům úplnou viditelnost a kontrolu nad rozšiřující se plochou útoku a schopnost přijímat neustále se zvyšující požadavky na výkon dnes i do budoucna. Pouze platforma Fortinet Security Fabric dokáže řešit nejdůležitější bezpečnostní problémy a chránit data v celé digitální infrastruktuře, ať už v síťových, aplikačních, více cloudových nebo okrajových prostředích. Společnost Fortinet se umístila na 1. místě mezi  zabezpečovacími zařízeními, které jsou  dodávány po celém světě a více než 440 000 zákazníků věří Fortinetu, že ochrání  jejich podnikání. Fortinet Network Security Institute, technologická společnost i vzdělávací společnost, má jeden z největších a nejširších školicích programů v oboru kybernetické bezpečnosti v oboru. Další informace naleznete na adrese http://www.fortinet.com, ve Fortinet Blog nebo ve FortiGuard Labs.

Actinet Informační systémy

Společnost Actinet Informační systémy s.r.o. je od svého vzniku v roce 1999 předním dodavatelem komplexních řešení v oblasti bezpečnosti informačních technologií v České republice a na Slovensku. Za dobu svého působení získala řadu významných zákazníků v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, automobilového průmyslu a pod. Společnost se plně soustřeďuje na oblast bezpečnostních technologií a služeb v oblasti bezpečnosti, což jí umožnilo vybudovat tým špičkových odborníků na bezpečnostní problematiku a dodávat nejen samotné produkty, ale především služby, které pokrývají všechny fáze úspěšného nasazení bezpečnostních řešení od vyhodnocení bezpečnostní situace klienta přes návrh řešení, jeho realizaci a dlouhodobou správu až po monitoring. Více informací získáte na www.actinet.cz. 

RSA

Anect

Poskytujeme cloudové služby v oblastech bezpečnosti a datových center.

Naše služby poskytujeme již 25 let. Od tradičního ICT integrátora jsme se posunuli k přednímu dodavateli v oblasti ICT bezpečnosti a jsme poskytovatelem služeb v hybridních a cloudových řešeních.

Máme pobočky ve 4 městech ČR, na Slovensku a naše služby dodáváme například do USA, Německa, Thajska, Číny atd. Našimi zákazníky jsou enterprise společnosti či státní úřady, ale také menší progresivní firmy. Máme jich více než 180.

Náš tým tvoří 150 profesionálů a stále ho rozšiřujeme. Firemní kultura je odrazem toho, jak podnikáme. Zakládáme si na fair play, osobní odpovědnosti a týmové spolupráci.

https://www.anect.com/

 

Track Partner(s)

Angelcam

GreyCortex

GREYCORTEX uses advanced artificial intelligence, machine learning, and data mining methods to help organizations make their IT operations secure and reliable.

MENDEL, GREYCORTEX’s network traffic analysis solution, helps corporations, governments, and the critical infrastructure sector protect their futures by detecting cyber threats to sensitive data, networks, trade secrets, and reputation which other network security products can miss.

MENDEL is based on 10 years of extensive academic research and is designed using the same technology which surpassed all competitors in four consecutive US-based NIST Challenges. Released in 2014, MENDEL is already an integral part of network security at companies like T-Systems, Linde Gas, Kiwi.com, and the Czech National Security Authority.

Storware

NEWPS.CZ

CyberArk Software

CyberArk is the only security company laser-focused on striking down targeted cyber threats, those that make their way inside to attack the heart of the enterprise. Dedicated to stopping attacks before they stop business, CyberArk is trusted by the world’s leading companies — more than 40% of the Fortune 100 — to protect their highest-value information assets, infrastructure and applications.

For over a decade CyberArk has led the market in securing enterprises against cyber attacks that take cover behind insider privileges and attack critical enterprise assets. Today, only CyberArk is delivering a new category of targeted security solutions that help leaders stop reacting to cyber threats and get ahead of them, preventing attack escalation before irreparable business harm is done. At a time when auditors and regulators are recognizing that privileged accounts are the fast track for cyber attacks and demanding stronger protection, CyberArk’s security solutions master high-stakes compliance and audit requirements while arming businesses to protect what matters most.

CyberArk has offices in the U.S., Israel, U.K., France, Germany, Netherlands and Singapore and serves customers in more than 65 countries.

Kontaktujte nás

name

lucie padourkova

Senior Conference Specialist

lpadourkova@idc.com

+420 736 608 563

name

petra krizova

Sales Director

pkrizova@idc.com

+420 602 608 405